TFFHGD SAKARYA NAZIM AKTÜRK VOLEYBOL TURNUVASI


Kıymetli hakem ve gözlemcilerimize teşekkürlerimizle.

Duayen hocamız Nazım Aktürk adına düzenlemiş olduğumuz voleybol turnuvası hakem ve gözlemcilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Organizasyon duayen hocamız Nazım AKTÜRK’ün konuşmalarıyla başladı. Konuşmaları sonrası Dernek Şube Başkanımız Mustafa ALDEMİR tarafından duayen hocamıza teşekkür plaketi takdimi yapıldı.

3’lü elemeyle başlayan organizasyonda, 5 müsabaka oynandı. 48 hakem ve gözlemcimiz müsabakalarda görev alırken pek çok hakemimiz, gözlemcimiz ve aileler destek için tribündeydi. Turnuvaya katılan hakemlerimize, gözlemcilerimize ve misafirlerimize organizasyon boyunca derneğimiz tarafından ikramda bulunuldu.

Eğlenceli ve kıran kırana mücadelelere sahne olan gecede “Sosyete” takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Final müsabakasında yer alan kıymetli üyelerimize ödülleri dernek yönetimimiz tarafından takdim edildi.

Turnuvaya desteklerinden ötürü FİFA Hakemimiz Atilla KARAOĞLAN başta olmak üzere, katılımlarıyla bizleri onurlandıran Duayen hocamız Nazım AKTÜRK’e, AFD Başkanı Ömer BEKTAŞ’a, eski Şube Başkanımız Özgür AYGÜN’e, eski Şube Başkanımız Şükrü ÖZKAN’a İHK Başkanımız Fatih SUCUOĞLU’na, Bölgesel Kurul Üyemiz Yılmaz KALK’a, Süper Lig Yardımcı Hakemimiz MEHMET AKINCIK’a, tüm hakem ve gözlemcilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Sizlerle daha güçlüyüz. Birlikte nicelerine.

TFFHGD SAKARYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2024