Aziz milletimizin başı sağ olsun.


Çeşitli klasmanlarda görev yapan bazı hakemlerimizin ve gözlemcimizin ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatlarını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Kahramanmaraş ili eski il hakemimiz Yakup Yel’in, Hatay ili eski il hakemimiz Cemil Can’ın, Hatay ili eski gözlemcilerimizden Kemal Torun ve Soner Koyuncuoğlu’nun,Hatay ili gözlemcimiz Nuri Gülen’in ve kızının,Uzun yıllar TFF Amatör Kurul Üyeliği yapan, Türkiye Amatör Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay ASKF Başkanı Mehmet Öztürk ve eşi Fedva Öztürk’ün Kahramanmaraş’ta il hakemi olan Furkan Kürşad Demir’i, Gaziantep’te il gözlemcisi olan Cevdet Karakurt’u, Hatay’da aday hakemlerimiz Cevher Çakmak ve Ceren Çakmak kardeşleri, yine Hatay’da il hakemi olan Hasan Bihan’ı ve bölgesel yardımcı hakem Eyyup Saydam’ı B Klasman Hakemi TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı Adem Şahan’ı ne yazık ki kaybettik.

Vefat eden hakemlerimize ve gözlemcilerimize
Allah’tan rahmet; kederli ailelerine, yakınlarına ve tüm futbol camiamıza başsağlığı dileriz.

Bu vesileyle bir kez daha depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2023